תרמת
תרמת
גולש חדש   |   שכחתי סיסמה הרשמה זכור אותי הרשמה
תרומות תרומות התחבר
תרומות
מנהל עמותה לחץ כאן
כל בדרכים לתרום
תרומות תרמת תרומות


תרמת - עמותת אודות עמותת -
אודות עמותת - "נצר" הורים לילדים עם קשיים אמוציונליים
תרומה באמצעות הטלפון
   אודות העמותה
   הצטרפות לרשימת תפוצה
   גלרית תמונות
   צור קשר
   ידידי העמותה
    לאתר העמותה

עמותת "נצר" הורים לילדים עם קשיים אמוציונליים

טלפון: 04-8325190 טלפון נוסף: 04-8231560

 

 
 
 
הרשו נא לנו להציג בפניכם את עמותת "נצר". העמותה הינה עמותת הורים שהוקמה בחיפה בשנת 1982, המשרתת את אוכלוסיית צפון הארץ ומנוהלת ע"י ועד המורכב מהורים, נציגי ציבור ואנשי מקצוע.
 
העמותה מפעילה מסגרות אבחוניות וטיפוליות בחיפה, כרמיאל ובקרית-ביאליק לילדים עם קשיים התפתחותיים בספקטרום האוטיזם (A.S.D): מעונות יום-שקומיים לילדים גילאי שנה עד שלוש; מרכזים טיפוליים לילדים בגילאי הגן עד הכניסה לבית- הספר; מועדוניות לשעות הפנאי לילדים בגילאי בית-ספר. במסגרות השונות מאובחנים ומטופלים כל שנה כ-160 ילדים יהודים, ערבים ודרוזים.
 
העמותה שמה לה למטרה לספק שרותי אבחון וטפול לכל ילד הנזקק להם ללא הבדל גזע, דת, לאום או יכולת כספית של הוריו.
 
בשנת 1992 ייסדה עמותת "נצר" בחיפה את  מרכז בוריס מילמן, בעזרת תמיכתה הנדיבה של משפחת מילמן. המרכז משמש כמוקד לאבחון, טיפול, וייעוץ עבור ילדים על הספקטרום האוטיסטי (A.S.D) ועבור משפחותיהם. המרכז מופעל על ידי עמותת "נצר".
מרכז בוריס מילמן הוא הגוף הציבורי המרכזי בחיפה ובצפון הארץ, והוא המרכז הטיפולי השני בגודלו בישראל לילדים עם קשיים התפתחותיים בתקשורת ובהתייחסות חברתית בספקטרום האוטיזם. מאז הקמתו טופלו במרכז למעלה מ-600 ילדים.
 
התפיסה הטיפולית במרכז הינה תפיסה פסיכולוגית-התפתחותית רחבה, המתייחסת למכלול הקשיים ההתפתחותיים של ילדים עם אוטיזם, בקונטקסט של קשר הורה-ילד ויחסים בין אישיים, ותוך מתן דגש על עבודה עם הורים גם כשותפים בטיפולו של ילדם וגם סביב קשייהם, התלבטויותיהם ודרכי ההתמודדות שלהם.
 
צוות המרכז הינו רב מקצועי ומורכב מאנשי מקצוע מתחומים שונים: קלינאות תקשורת, ריפוי בעיסוק, פסיכולוגיה, עבודה סוציאלית, טיפולים בהבעה ויצירה (אומנות, תנועה, מוסיקה), טיפול באמצעות בעלי חיים, הוראה טיפולית.
 
 
 
 
 
 
מרכז מילמן פועל על בסיס העקרונות הבאים:
·                                                                                                 לגדל ילד עם אוטיזם הוא אורח חיים ולא פרויקט.
·                                                                                                 ההורים הם שותפים פעילים בטיפול.
·                                                                                                 ילד עם אוטיזם "מדבר" שפה שונה ייחודית.
·                                                                                                 ילד עם אוטיזם צריך לחוות את שלבי ההתפתחות כמו ילד רגיל.
·                                                                                                 התערבות מוקדמת.
·                                                                                                
התורמים האחרונים
לעמותת "נצר" הורים לילדים עם קשיים אמוציונליים

1. שלומית נדב
2. איתיאל כהן
3. אלי סופי

לחץ לכל ידידי העמותה
התורמים הגדולים של כל העמותות

1. cohen moshe
2. עמיחי סולו
3. htaxiqah
4.
5. Yair Huttererתרמת
עמותות  |  תרומות  |  שאלות נפוצות  |  כתבו עלינו  |  מכתבי תודה
עמותות נבחרות:   מכון מאיר  |  אלוט  |  גג לחיות  |  גדולים מהחיים  |  איזי שפירא  |  וראייטי  |  מאיר פנים
תנאי שימוש  |  על הרעיון
תרמת