תרמת
תרמת
גולש חדש   |   שכחתי סיסמה הרשמה זכור אותי הרשמה
תרומות תרומות התחבר
תרומות
מנהל עמותה לחץ כאן
כל בדרכים לתרום
תרומות תרמת תרומות


תרמת - עמותת אודות עמותת - כן לזקן - לקידום זכויות הזקנים
אודות עמותת - כן לזקן - לקידום זכויות הזקנים
תרומה באמצעות הטלפון
   אודות העמותה
   הצטרפות לרשימת תפוצה
   גלרית תמונות
   צור קשר
   ידידי העמותה
    לאתר העמותה
כן לזקן - לקידום זכויות הזקנים

עמותת כן לזקן - לקידום זכויות הזקנים

טלפון: 02-6236272 טלפון נוסף: 02-6231156

"כן לזקן" לקידום זכויות הזקנים
 
כבוד הזקנים כבני אדם חשוב לך???
"כן לזקן" הנו ארגון התנדבותי של אנשי מקצוע לקידום זכויות זקנים.
למה תמיכתך חשובה ל"כן לזקן":
תמיכתך עוזרת לנו לספק למספר רב יותר של זקנים סיוע אישי ומיידי, הניתן חינם, באמצעות קו טלפוני, זמין 24 שעות ביממה. החל ממסירת אינפורמציה בסיסית וייצוג בכתב ובע"פ ובמידת הצורך הליכה עם הפונה לערכאות בית המשפט עד למיצוי מלא של זכויותיו.
 
סיפורה של אסתר
אסתר עלתה ארצה מרומניה. בארץ היא פגשה את יהודה, הם התאהבו והתחתנו כבר בשנות ה-50. הזוג גר בביתם הנוח בגבעתיים וחלם להזדקן ביחד. לרוע המזל יהודה נפטר ואסתר נשארה ללא משפחה וללא עזרה ועם הכנסה מצומצמת של קצבת זקנה וחצי קצבת שארים.
השחיקה בקצבאות הזקנה, העלייה במחירי מוצרי היסוד והוצאות הבריאות שהלכו ונערמו הפכו את חייה של אסתר ליותר ויותר הישרדות ופחות ופחות חיים בכבוד.
היא התעקשה להמשיך לצאת, רצתה להיפגש עם חברים – אבל האוטובוסים אינם נגישים. אסתר רצתה להיות מעורה תרבותית– אך עלויות החיים הגבוהות לא אפשרו. אבל קשים במיוחד היו ימי החורף, הקור חדר לעצמות ואין באפשרותה לחמם.
למרבה המזל שכנה סיפרה לה על הקו החם של "כן לזקן", אסתר שכל חייה נרתעה מלבקש עזרה, פנתה בספק רב לקו החם של "כן לזקן". מתנדבת ענתה לה בחמימות והקשיבה לסיפור חייה, וכך מפנייה "קטנה" לגבי בעיית מימון משקפיים גילתה אסתר כי היא זכאית לקצבה חודשית נוספת של כ-1000 ₪ בשל היותה ניצולת שואה, ועוד כספים שנצברו רטרואקטיבית שנה וחצי אחורה. גם בדידותה מצאה אוזן קשבת, אסתר הופנתה למועדון בקרבת ביתה, וחייה השתנו ושוב נמלאו בשמחה.
 
תרומתך יכולה לשנות חיים.
 
סיפורה של אסתר אופייני לסיפוריהם של אלפי זקנים שפניותיהם מגיעות יום יום לקו החם של "כן לזקן". בימים אלה קיבלו בין היתר סיוע זקן בן 87, שבנו השתלט על חשבון הבנק שלו, אישה סיעודית, בת 76, שסובלת מהזנחה בידי המטפלת , זקן ערירי בן 95, שהוחתם על התחייבות של שלוש שנים לחברת טלפון סלולארי, אלמנה בת 82 שנותרה ללא קורת גג, לאחר שביתה נלקח ממנה בשל חובות בנה, ועוד.
מוקד הקו החם של "כן לזקן" מאוייש במתנדבים שאיכפת להם ושיש בידם את הידע המקצועי והיכולת להתמודד, למחות ולפעול כדי לעצור את הסחף הנורא במצבם של הזקנים, להגן על כבודם, להיות להם לעזר בהשבת הזכויות שנגזלו מהם ולשפר את תנאי מחייתם. זאת ועוד, להעלות את המודעות הציבורית לקיפוח הנורא של ציבור הזקנים במדינת ישראל, ולהשפיע על קובעי המדיניות לראות בזקנים כנכס לחברה ולא כנטל.  עד היום פנו לקו החם של "כן לזקן" כ-5000 זקנים וזכו לממש את זכויותיהם.
תרומתך יכולה לעזור ליותר זקנים לקבל את השרות שלנו.
 
ביחד אנחנו יכולים לשנות את חייהם של הזקנים בישראל.
התורמים האחרונים
לעמותת כן לזקן - לקידום זכויות הזקנים

1. יואב אורן
2. גלי חורי
3. Ezra Bar
4. דניאל לוינסקי
5. מעין

לחץ לכל ידידי העמותה
התורמים הגדולים של כל העמותות

1. cohen moshe
2. עמיחי סולו
3. htaxiqah
4.
5. Yair Huttererתרמת
עמותות  |  תרומות  |  שאלות נפוצות  |  כתבו עלינו  |  מכתבי תודה
עמותות נבחרות:   מכון מאיר  |  אלוט  |  גג לחיות  |  גדולים מהחיים  |  איזי שפירא  |  וראייטי  |  מאיר פנים
תנאי שימוש  |  על הרעיון
תרמת