תרמת
תרמת
גולש חדש   |   שכחתי סיסמה הרשמה זכור אותי הרשמה
תרומות תרומות התחבר
תרומות
מנהל עמותה לחץ כאן
כל בדרכים לתרום
תרומות תרמת תרומות


תרמת - עמותת אודות עמותת - עמיח
אודות עמותת - עמיח"י
לחיות בשוויון עם השוני
תרומה באמצעות הטלפון
   אודות העמותה
   הצטרפות לרשימת תפוצה
   גלרית תמונות
   צור קשר
   ידידי העמותה
    לאתר העמותה
עמיח

עמותת עמיח"י

טלפון: 054-5644465 טלפון נוסף: 09-7430004

 

עמותת עמיח"י

רקע כללי

עמותת עמיח"י הינה עמותת משפחות, המפתחת ומספקת רצף שירותים בקהילה לילדים, לבני נוער ולמבוגרים עם נכויות התפתחותיות (פיגור ואוטיזם) באזור השרון, מתוך אמונה כי לכל אדם הזכות להיות חבר מלא ושווה זכויות בקהילה, ותוך התאמה תמידית לצורכי מקבלי השירותים ומשפחותיהם. עמותת עמיח"י הוקמה בשנת 1994 על ידי הורים לילדים עם נכויות התפתחותיות, במטרה לקדם את רווחתם. פעילות עמותת עמיח"י ענפה, והיא מוכרת, מוערכת ושזורה בעשייה הקהילתית באזור. פעילות עמותת עמיח"י נעשית בשיתוף פעולה מלא עם עיריית הוד השרון, משרד הרווחה, קרן של"ם, ביטוח לאומי, קרנות ותורמים פרטיים.  עמותת עמיח"י מספקת כיום במסגרותיה השונות שירותים למאה וחמישים ילדים, בני נוער ומבוגרים ברמות תפקוד שונות, ובהם קבוצות בתפקוד נמוך, שללא שירותי העמותה היו נמצאים במסגרות חוץ ביתיות, ללא ניסיון לשלבם בקהילה. 

 

 

 מסגרות העמותה

·         מועדונית עמותת עמיח"י בהוד השרון (מעון יום טיפולי) 

מועדונית פעמותת עמיח"י פועלת בימים א'- ה' בין השעות 13:00-19:00 במרכז שעות הפנאי של העמותה ומספקת קשת רחבה של פעילויות לשיפור יכולות וכישורים אישיים, כמו גם לצורכי חברה ופנאי. מועדונית עמותת עמיח"י משרתת ילדים ובני נוער עם נכויות התפתחותיות שונות וברמות תפקוד שונות. במסגרת פעילות המועדונית מקבלים החברים שתי ארוחות מלאות ליום.

·         מועדונית עמותת עמיח"י בכפר סבא (מעון יום טיפולי) 

מועדונית עמותת עמיח"י פועלת בימים א'- ה' בין השעות 13:00-17:00 בבית-ספר סאלד בכפר-סבא, ומספקת קשת רחבה של פעילויות לפיתוח יכולות חברתיות וכישורים אישיים, כמו גם לצורכי הנאה ופנאי. המועדונית משרתת ילדים ובני נוער הלוקים בנכויות תפתחותיות שונות ומתפקדים ברמות שונות. במסגרת פעילות המועדונית מקבלים החברים ארוחת צהרים חמה.

·         מועדונית עמיח"י בטירה (מעון יום טיפולי) 

המועדונית פועלת בימים א'- ה' בין השעות 14:30-18:30, ומספקת קשת רחבה של טיפולים פרא- רפואיות, פעילויות לשיפור כישורים ויכולות אישיים ובאה לענות על צורכי חברה ופנאי. המועדונית משרתת ילדים ובני נוער מהמגזר הערבי עם נכויות התפתחותיות שונות וברמות תפקוד שונות. 

·         נופשונים

בארבעה סופי שבוע במהלך כל חודש מתקיימת פעילות הנופשון במרכז שעות הפנאי של עמותת עמיח"י,  הכוללת פעילות מיום ו' בשעה 12:30 ועד למוצאי שבת. הילדים חווים ונהנים משהייה מחוץ לבית במסגרת חברתית, ואילו להורים ניתנת האפשרות להעניק את מלוא תשומת הלב ליתר בני המשפחה, וכן, לעשות הפוגה ומנוחה מן הטיפול היום יומי בבן המשפחה המוגבל.

·         קייטנות

החופשות והחגים הרבים בארץ משפיעים על כל הילדים, ומהווים אתגר לכל משפחה באשר היא. בקרב משפחות לילדים עם נכויות התפתחותיות, לחופשות אלה משמעות רבה בשמירה על אורח חיים תקין. עמותת עמיח"י ערה לצורך הזה ומפעילה מסגרת אלטרנטיבית, בכל עת שמסגרות החינוך הפורמאליות אינן פועלות. הקייטנות פועלות משעות הבוקר ועד לשעות אחר הצהריים, מאפשרות רצף טיפולי ומסגרת תומכת לילדים ולבני נוער, ונותנות למשפחות הזדמנות להמשיך באורח חייהן הרגיל.

·         פעילות לגיל הרך

הפעילות מיועדת לילדים בגילאים 3-7, הלוקים ברמה זו או אחרת של אוטיזם. הפעילות מתקיימת פעמיים בשבוע בשעות אחר הצהריים במרכז שעות הפנאי של עמותת עמיח"י, במטרה לשפר את כישוריהם החברתיים של הילדים ולאפשר להם לרכוש כלים להתמודדות עם מצבים יומיומיים.

·         מועדון

התורמים האחרונים
לעמותת עמיח"י


לחץ לכל ידידי העמותה
התורמים הגדולים של כל העמותות

1. cohen moshe
2. עמיחי סולו
3. htaxiqah
4.
5. Yair Huttererתרמת
עמותות  |  תרומות  |  שאלות נפוצות  |  כתבו עלינו  |  מכתבי תודה
עמותות נבחרות:   מכון מאיר  |  אלוט  |  גג לחיות  |  גדולים מהחיים  |  איזי שפירא  |  וראייטי  |  מאיר פנים
תנאי שימוש  |  על הרעיון
תרמת